Dakar Toyota MTB Lubenia 2021- relacja

To była piękna, rowerowa niedziela 5.09.2021 r. VI edycja Dakar Toyota MTB Lubenia przechodzi do historii ale to oznacza, że zaczyna się budowanie VII edycji w 2022 roku!

Końcówka sierpnia pod względem pogody nie zachęcała do „wychodzenia na rower”. Sporo deszczu utrudniało również nam, organizatorom przygotowanie tras. Spędziliśmy dwa razy więcej czasu w lasach niż zazwyczaj aby być przygotowanym na słoneczny początek września. Dodatkowo spora ilość wycinek nie ułatwiała pracy, choć pomaga w szukaniu lub tworzeniu nowych odcinków. Nie ma co ukrywać, że do tras staramy się przywiązywać największą uwagę w całym procesie organizacyjnym i wycisnąć maksymalnie najwięcej z tego terenu.

Dziękujemy wszystkim służbom zabezpieczającym: OSP Straszydle, Siedliska, Lubenia, Sołonka, Hermanowa, Błażowa, Białka, Lecka. Policja Tyczyn i Boguchwała oraz Podkarpackie Centrum Ratownictwa Medycznego.

Dziękujemy naszym Partnerom:

Dakar Toyota Rzeszów, Gmina Lubenia, Starostwo Powiatu Rzeszowskiego, Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie, Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie, Bikeshop Rzeszów, Decathlon Rzeszów.

Do zobaczenia za rok!

Więcej przeczytasz na: https://www.mtblubenia.pl/mtblubenia2021-relacja/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

RKS Sport-Partner