FERIE ZIMOWE 2018

FERIE ZIMOWE 2018

Program pn. ,,Narciarstwo w Bieszczadach z elementami rehabilitacji w wybranych ośrodkach narciarskich województwa podkarpackiego” będzie składał się z dwóch rodzajów zajęć.

Pierwszy będzie polegał na dochodzeniowym obozie dla dzieci i młodzieży z Gminy Baligród.

Rzeszowski Klub Sportowy Sport-Partner przygotował ofertę dla dzieci szkolnych (klasy 1-8) z Gminy Baligród, które będą miały okazję nauczyć się poruszać na nartach biegowych i zjazdowych podczas dwóch 5-dniowych turnusów.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-14.

Programem objętych będzie 30 dzieci w pierwszym terminie  (29.01- 2.02.2018) oraz 30 dzieci w drugim terminie (5.02 – 9.02.2018).

W sobotę (10.02.2018) lub w niedzielę (11.02.2018) odbędą się zawody dla wszystkich uczestników zajęć podsumowujące proces szkolenia zarówno na nartach zjazdowych (slalom gigant) i na nartach biegowych (1 km biegu stylem klasycznym).

Na uczestników czekają ciekawe nagrody. Dodatkową atrakcją dla dzieci będą popołudniowe zajęcia w krytej pływalni lub sztucznym lodowisku.

Dla dzieci i młodzieży z Gminy Baligród udział w projekcie jest bezpłatny.
LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO 1 TURNUSU 29.01-02.02.2018 r.

LPIMIĘ I NAZWISKO
1PIOTR KRECHLIK
2MAJA ROŚ
3MATEUSZ INDYK
4JAKUB KINAL
5DOMINIK GRABOŃ
6ZOFIA TRZEŚNIOWSKA
7MIŁOSZ RÓŻYCKI
8ANDRZEJ KINAL
9DOMINIK HANCZUK
10ANNA SCELINA
11KAMIL PUTYRA
12JAKUB PUTYRA
13SEBASTIAN PACZKOWSKI
14KSAWERY POCZĄTEK
15JULIA BORGOSZ
16KLAUDIA PYSTKA
17JULIA SADOWSKA
18WIKTORIA HAŃCZUK
19ALEKSANDER LIPA
20EMILIA SŁOTA
21JOLANTA KOPCZYŃSKA
22MARIA RÓŻYCKA
23PAWEŁ KINAL
24MAŁGORZATA KOPCZYŃSKA
25WERONIKA KINAL
26KONRAD KRECHLIK
27MICHAŁ SZPAK
28EMILIA JOANNA

 LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO 2 TURNUSU 05.02-09.02.2018 r.

LPIMIĘ I NAZWISKO
1FRANCISZEK DEMKO
2ANTONINA SOWA
3ALAN CHORZĘPA
4GABRIEL WÓJTOWICZ
5MACIEJ GAWŁOWSKI
6BARTEK BORGOSZ
7SZYMON WOROSZCZAK
8KLAUDIA HEBETKO
9ALEKSANDRA CHORZĘPA
10JUDYTA GALANT
11TYMOTEUSZ DEMKO
12KACPER TOKARZ
13WIOLETTA HEBETKO
14MIKOŁAJ GAWŁOWSKI
15DAWID KUŁAK
16KORNEL PITYCZ
17MAJA PYSTASZ
18KRYSTIAN CHORZĘPA
19MAREK DZIUBA
20EMILIA SOWA
21ADAM ZIEMBA
22BLANKA BINIK
23MAKSYMILIAN BORGOSZ
24BARTOSZ WOROSZCZAK
25KAROL JANKÓW
26JAKUB DŁUGOSZ
27HUBERT MASŁYK
28JAKUB ZARZYCZNY
29KAROLINA PELC
30KONRAD CZERELIASZ

LISTA REZERWOWA 2 TURNUSU

LPIMIĘ I NAZWISKO
1GRZEGORZ MARKULIS
2ALAN KOWALSKI
3KATARZYNA CHOMYCZ
4AMANDA CHOMYCZ
5MIŁOSZ KRUK
6MAREK PIĄTKOWSKI

Ewentualne zmiany prosimy zgłaszać do Ryszarda lub Doroty.


Drugi polegać będzie na zorganizowaniu trzech, 2-dniowych wyjazdów do 3 ośrodków narciarskich w województwie podkarpackim dla wszystkich chętnych dzieci, które wyślą zgłoszenie na adres mailowy klubu.

Planowane miejsca wyjazdów to :
27/28.01.2018 – Przemyśl,
3/4.02.2018 – Chyrowa,
10/11.02.2018 – Bystre k/Baligrodu.

Cena każdego z wyjazdów to 130 zł/osoby.

W cenie : transport, wyżywienie w postaci obiadokolacji i śniadania, nocleg, karnety na wyciągi narciarskie, ubezpieczenie NNW, opieka i szkolenie instruktora.

Klub nie zapewnia sprzętu narciarskiego, a każdy z uczestników musi posiadać obowiązkowo kask narciarski.

Wszystkich zainteresowanych proszę o zapoznanie się z regulaminem zajęć oraz wypełnienie formularza zgłoszenia!!
Podpisane i zeskanowane zgłoszenia należy wysyłać na adres skipartner@poczta.onet.pl 


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.